• Çarşı Mah. Kars Erzurum Kara Yolu Cad. KARS / SELİM
  • 0 534 644 42 24
  • Çarşı Mah. Kars Erzurum Kara Yolu Cad. KARS / SELİM
  • 0 534 644 42 24
Hakkımızda | Oktaylar Otomotiv

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

OKTAYLAR OTOMOTİV
Sektörde öncü konumunu, kapasitesini artırarak sürdüren, paydaşlarının beklentilerini karşılayan, çalışana değer veren, bölgesinde lider, çevreye, duyarlı, kalite standartlarına uyumlu, teknolojisini sürekli geliştiren, çalışanlarının yaratıcılığından güç alan, müşteri odaklı bir şirket olma yolunda adım adım büyümektir.

Bir aile işletmesi olarak kurulan Oktaylar Otomotiv, Kars Selim'de faaliyetlerine başlamıştır. Bünyemizde birçok lisanslı lastik markası bulundurarak , tecrübeye sahip, son derece yetenekli ve bilgili teknisyen ve mekanik çalışanları ile sektöre hizmet vermekteyiz.

Petlas Michelin, Lassa gibi büyük üreticilerin otomobilleri ve kamyonları için eksiksiz bir lastik markası hizmeti sunmaktayız.

Müşterilerimize oto aksesuarları ile birlikte geniş lastik hizmeti skalamızı sağlamakta ve akü değiştirme gibi otomotiv hizmetlerini de yürütmekteyiz. Hedef kitlemizde ticari araç sahipleri de yer almakta ve bu araçlar için de lastik ve servis imkanlarımız bulunmaktadır.

Amacımız, müşteri beklentilerini üst düzeyde karşılayarak akü değişimi, jant değişimi, lastik ve lastik hizmetleri sunmak ve uzun vadeli müşteri ilişkileri geliştirmektir. Hizmet ve ürünlerimizde güveni ön planda tutarak lastikleriniz bizlere emanet diyoruz

OKTAYLAR AVM
Firmamız Kars'ın Selim İlçesinde elektrikli ev aletleri,züccaciye,ev tekstili ve hediyelik eşya sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Dinamik bir yapıya sahip olan Oktaylar Züccaiye her ay artan hacmi ve geniş ürün portföyü ile en yeni, en hızlı, ihtiyaçlara yönelik, en çok beğenilen ürünleri en ucuz fiyatlarla sizlere sunabilmek için tüm ekibiyle çalışmaktadır.


Tüm yurt genelindeki firmalara portföyümüzdeki ürün çeşitliliği ile hizmet vermeye devam etmekte olan şirketimiz; günün gereksinim ve kabul görülürlüğünüde dikkate alarak titiz analiz ve çalışmaların neticesi olarak konseptini dış fuarlar ve iç imalat piyasasını kullanarak oluşturmaktadır. Sektörde Lider firmalar arasında gösterilen ,mağaza sayısını ve personel istihdamına yönelik çalışmalarını her geçen gün artırarak devam ettiren


Firmamız,gerek yıllar süren çalışmalarıyla oluşturmuş olduğu Müşteri portföyü gerekse kendi İş Ortakları arasında herzaman referans gösterilmeye devam etmektedir. Son yıllarda artan rekabet ve akılda kalma gayretleri sektörde firmamızıda belirli markalarla ön saflarda tutmamıza olanak sağlamıştır.


Misyon & Vizyon


Müşteri memnuniyetini baz alarak,her zamankinden daha fazla çalışarak kaliteli ürünler ithal etmek,ürün yelpazemizi genişleterek yurt içinde ve yurt dışında etkili işbirliktelikleri sağlamak firmamızın hedefleri arasında yer almaktadır.Ayrıca Nurka Züccaciye olarak yeniliklerimizi ve yatırımlarımızı devam ettirerek,önümüzdeki yıllarda da markalaşmak en önemli misyonumuz olacaktır.

Kafanıza takılan tüm soruları cevaplayabiliriz.