• Çarşı Mah. Kars Erzurum Kara Yolu Cad. KARS / SELİM
  • 0 534 644 42 24
  • Çarşı Mah. Kars Erzurum Kara Yolu Cad. KARS / SELİM
  • 0 534 644 42 24
Oktaylar Oto Yıkama | Oktaylar Otomotiv

Oktaylar Oto Yıkama

Oktaylar Oto Yıkama

Oktaylar Oto Yıkama

Oktaylar Oto Yıkama araç sahiplerine sunmuş olduğu profesyonel çözümler ve uygulamalar sayesinde araçlar hep ilk günkü gibi tertemiz ve ışıl ışıl kalır. Vermiş olduğumuz hizmetleri ister tek tek istersenizde ihtiyaçlarınıza uygun hazırlanmış paketlerle alabilir kampanyalı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Uygulamalarımızı ve kampanyalı paketlerimizi inceleyerek sunmuş olduğumuz hizmetlerimizin detaylarına ulaşabilirisiniz.

Klasik İç - Dış Oto Yıkama Uygulaması

Oto yıkama istasyonlarında uygulanan ve sıklıkla tercih edilen basınçlı oto yıkama uygulamasıdır. Oktaylar Otomotiv farkıyla kullanılan yüksek kalitede ki ürünler ve profesyonel hizmet anlayışı ile klasik sulu oto yıkama uygulamalarında bile araçlar çok daha temiz ve detaylı yıkama uygulamasından yararlanmaktadır. Kullanılan oto yıkama köpüğü, özel cilalı şampuan ve hızlı ıslak cilalar ile araçların boya ve kaportalarına en ufak zarar verilmeden özenli bir yıkama hizmeti verilir.

Virüs ve Bakteri Sterilizasyonu

Dezenfektasyon paketi dahilinde tüm araçlarınızı, Koronavirüs (COVID-19)’a bilinen tüm bakteri ve mikroplara karşı, hijyen ve sağlık açısından, Silperox hava ve ortam uygulaması ile dezenfekte ediyoruz.

 

Uygulama Hakkında

Dezenfektan olarak kullanılan ürün “Hidrojen Peroksit ve Nano Gümüş Kombinasyonu” kullanan konsantre çözeltidir. Mevcut ortamda bulunan Koronavirüs dahil tüm virüs, bakteri, mantar, spor, küf ve maya gibi tüm mikroorganizmaları yok eder. Uygulandığı ortamın daha hijyenik olmasına imkan verirken insan sağlığına zarar vermez. Püskürtme, silme, spreyleme yöntemleri ile ulaşılamayan bölgelerin tamamına ulaşabilir. Çok amaçlı kullanıma sahiptir. Sağlık kuruluşlarında tıbbi alet dezenfeksiyonundan ameliyathane sterilizasyonuna kadar akla gelen her yerde güvenle kullanılır. Aracınızın içinde steril bir ortam oluşturduğu gibi minimum 30 gün yeni virüs ve bakteri üremesini engeller.

Koltuk Döşeme Koruma Kir Leke Önleme

Aracınız yeniyken ya da detaylı iç temizlik ve sterilizasyon işleme yapıldıktan sonra gerçekleştirilen uygulama sayesinde aracın iç kısmında bulunan kumaş ve vinly döşemelerinin kirlenmesini ve toz tutmasını bununla birlikte sıvı geçirgenliği engeller. Koltuk ve döşeme üzerine dökülen her nevi sıvının yüzey üzerinde kalmasını sağlayıp emilmesini engeller. Kirlenen yüzeylerin zahmetsizce temizlenmesini sağlar. Detaylı iç temizlik ve sterilizasyon işlemi ile birlikte uygulandığı takdirde uygulanan yüzeyleri ilk günkü görünümüne kazandırır.

Motor Temizleme Ve Koruma

Motor Temizleme ve Koruma Uygulamasında yüksek ısı, yağ buharı ve sürekli çalışan fan nedeni ile toz, yağ ve kire maruz kalan motor, özel motor temizliği ve koruma ürünlerimiz ile en ince detaylarına kadar temizlenir. Nano teknolojik  solüsyonunun koruyucu etkisi sayesinde motorunuza uygulanan bu temizliğin devamlılığı sağlanarak koruma altına alınır. Motorunuz ilk günkü temizliğine kavuşturulur. Uygulanan özel koruyucu cila sayesinde motorda bulunan plastik ve kauçuk parçaların yıpranması engellenir.

Detaylı İç Temizlik Ve Sterilizasyon

Detaylı İç Temizlik ve Sterilizasyon Uygulaması aracınıza 120 noktada yapılan profesyonel bir temizlik hizmetidir. Bu temizlik uygulaması kilit deliklerinden, gaz pedallarına kadar aracınızın kabin ve bagaj içi kısmında kalan kapı ve cam fitilleri dahil olmak üzere bu bölgelerde en küçük detaylara kadar yapılan eşsiz ve detaylı temizlik uygulamasıdır. Bu profesyonel temizlik uygulaması sonunda aracınızın iç yüzeyleri yıpratılmadan mikrop, bakteri, kir ve lekelerden arındırılarak ilk günkü yeni görünümüne kavuşturulur.

 

 

Kafanıza takılan tüm soruları cevaplayabiliriz.